Uprawy

UPRAWY POLOWE

nawadnianie:

marchewka, ziemniak, szparagi, cebula,
papryka, pomidor, brokuły, kalafior...

Szklarnie

SZKLARNIE

nawadnianie, konstrukcje, ogrzewanie,
kontrola klimatu, dozowanie pożywki,
recyrkulacja, cieniowanie, wietrzenie ...

SADY

SADY

zintegrowane linie kroplujące, zraszacze, systemy sterowania...

Szkółki

SZKÓŁKI LEŚNE

nawadnianie, zraszanie, zbiorniki wodne,
kompleksowe realizacje...

Nabijanie

MASZYNOWE
NABIJANIE
KROPLOWNIKÓW

priva fs performance

 

Jak porównać produkcję, klimat i pracę oraz jak przekształcić te dane w sensowne i rzetelne informacje, które często są bardzo złożone i dotyczą kilku miejsc? Czy łatwo Ci podejmować decyzje biznesowe przy ograniczonej ilości wolnego czasu? Czy chcesz polegać tylko na informacjach otrzymanych od pracowników? Priva FS Performance jest po to, by ułatwić Ci życie.
Innowacyjny system zarządzania informacjami Priva FS Performance, łączy dane pobierane z twoich instalacji z różnych miejsc oraz przekształca je w klarowne informacje. Wystarczy nacisnąć klawisz aby zobaczyć rozwój sytuacji i podjąć szybką decyzję. System pozwala na standaryzację i zaufanie do osób zarządzających bez względu na wielkość firmy.

 

Optymalizacja produkcji


Optymalizacja produkcji jest uzależniona od wielu różnych czynników. Jaka jest wydajność na m2 w
porównaniu z zeszłym rokiem? Jak wygląda wydajność w różnych miejscach? Czy różnice mogą być wyjaśnione danymi o klimacie, dozowaniu, EC czy ilości światła? Jakie środki mogą przyczynić się do zwiększenia wydajności?

Priva FS Performance pozwala tworzyć klarowne przeglądy i raporty łącznych zbiorów, w odniesieniu do klimatu i nawadniania w szklarni oraz pogody.

 

Praca jako stabilny czynnik


Najważniejszym czynnikiem produkcyjnym w Twoim zakładzie jest praca. Rejestrowanie pracowników jest poważnym obciążeniem administracyjnym. Dzięki Priva FS Performance wprowadzasz wszystkich oraz tymczasowych pracowników bez utraty cennego czasu. Zgłoszony nowy pracownik może natychmiast i skutecznie podjąć pracę.

Dzięki Priva FS Performance, bez wstawania zza biurka, możesz śledzić postępy pracowników zarówno pod względem ilości jak i jakości. Pozwala to na wykonywanie bieżących korekt tam, gdzie to potrzebne.
Skutkuje to konsekwentną pracą, stałą jakością produktów i zadowoleniem klientów. Poza tym, można tworzyć niezawodne plany pracy, udzielając pracownikom odpowiednich wskazówek.

 

Zarządzanie energią


W ciągu kolejnych lat energia ustawicznie będzie zwiększać koszty produkcji. Istotne jest zatem śledzenie zużycia energii. Również emisja CO2 staje się coraz większym problemem. Stosowanie generatorów oraz buforów musi zostać zoptymalizowane. Priva FS Performance dostarcza Ci niezbędnych informacji potrzebnych do podejmowania właściwych decyzji dotyczących zarządzania energią.

 

Nierzetelne informacje należą do przeszłości


Drobny błąd we wprowadzanych danych może skutkować nierzetelnymi informacjami. Rozpoznawanie błędów wymaga sporego wysiłku. Priva FS Performance pomaga w kontroli i sprawdzaniu wszystkich danych. Jeśli wprowadzane dane wykraczają poza normę, zostajemy ostrzeżeni i otrzymujemy propozycję logicznego rozwiązania, pozwalającego na szybką korektę. Pozwala to zaoszczędzić czas,
a wynikiem są wiarygodne i spójne dane.

 

Szybka i łatwa analiza na różnych poziomach


Jako przedsiębiorca, chcesz analizować wyniki swojej firmy na różnych poziomach: na poziomie uprawy chcesz wiedzieć jak rozwijają się rośliny, chcesz wiedzieć, co się dzieje w różnych lokalizacjach, a na poziomie
przedsiębiorstwa chcesz otrzymać kompletny obraz całości, z możliwością dokonywania porównań.
Priva FS Performance pozwala na tworzenie różnych, elastycznych raportów niezależnie od osób zarządzających w Twoim zakładzie. Gwarantuje to otrzymywanie prawidłowych informacji w czasie rzeczywistym. Możesz dokonywać ważnych decyzji biznesowych w zakresie bieżącej strategii,
jak i w zakresie planowania.

Dobrze zorganizowany portal


Priva FS Performance współpracuje z portalem, który może zostać zainstalowany na dowolnym komputerze w Twojej firmie. Oznacza to, że masz dostęp do wszystkich programów i modułów FS Performance ze wszystkich podłączonych miejsc. Portal FS Performance daje Ci natychmiastowy podgląd tego, co się dzieje na Panelu Operacyjnym oraz dostęp do wszystkich opcjonalnych modułów FS Performance.

 

System modułowy


Priva FS Performance jest systemem modułowym. Oznacza to, że otrzymasz rozwiązanie stosowne do Twoich potrzeb i życzeń, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa. Ponadto Priva FS Performance może być rozszerzona o szereg przydatnych modułów, takich jak: Analizy, Rejestrator Uprawy, czy Prognozę Uprawy. Więcej informacji u Przedstawicieli Agrofim.

 

 

 

logo Agrofim

AGROFIM Poland Sp. z o.o.
Rybickiego 10
96-100 Skierniewice
Poland