Uprawy

UPRAWY POLOWE

nawadnianie:

marchewka, ziemniak, szparagi, cebula,
papryka, pomidor, brokuły, kalafior...

Szklarnie

SZKLARNIE

nawadnianie, konstrukcje, ogrzewanie,
kontrola klimatu, dozowanie pożywki,
recyrkulacja, cieniowanie, wietrzenie ...

SADY

SADY

zintegrowane linie kroplujące, zraszacze, systemy sterowania...

Szkółki

SZKÓŁKI LEŚNE

nawadnianie, zraszanie, zbiorniki wodne,
kompleksowe realizacje...

Nabijanie

MASZYNOWE
NABIJANIE
KROPLOWNIKÓW

STEROWANIE KLIMATEM I NAWODNIENIEM W ZAKRESIE FUNKCJI PODSTAWOWYCH

Komputer klimatyczny CONNEXT ma swoją mniejszą wersję Priva COMPACT 530. Komputer jest prosty w obsłudze, zawiera podstawowe funkcje kontroli klimatu i nawadniania. Zapewnia użytkownikowi solidną i łatwą kontrolę klimatu, jest przeznaczony dla szerokiej gamy zastosowań.

 

Sprawdzona technologia ogrodnicza


Priva COMPACT jest niezawodnym komputerem klimatycznym zawierającym solidną technologię ogrodniczą. Możesz zaufać wiedzy i doświadczeniu firmy Priva, która uzyskała ją w ciągu 50 lat pracy w produkcji ogrodniczej.

Kontrola dostosowana do Twoich działań biznesowych


Priva Compact zawiera najbardziej efektywną kontrolę aplikacji najczęściej używanych w twojej szklarni. Przykładowo zawiera: wietrzenie, ogrzewanie, cieniowanie, dozowanie CO2, kontrolę wentylatorów, zamgławianie, doświetlanie, kontrolę pieca, nawadnianie, dozowanie nawozów, oraz opcję zamkniętego obiegu wody. Oczywiście wszystkie te systemy kontroli współpracują ze sobą. Oferujemy komputer doskonale odpowiadający twoim potrzebom automatyki.
.

Jasna i prosta obsługa


Priva COMPACT jest prosty w obsłudze, co jest naturalną cechą komputerów Priva. Program operacyjny pozwala użytkownikowi łatwo kontrolować ten komputer. Użytkownik kupując komputer COMPACT może wybrać wersję monochromatyczną i / lub z kontrolą kolorów.
Kontrola kolorów ma przejrzysty graficzny wygląd, który podnosi efektywność komputera i ułatwia jego użycie. Użytkownik może w pełni dostosować kontrolę w zależności od sytuacji i preferencji.

 

Aktualizacja do Priva CONNEXT


Priva COMPACT zawiera bardzo precyzyjną kontrolę aplikacji najczęściej używanych w szklarni. Kiedy Twoje gospodarstwo się powiększy się np. o bufor ciepła lub inne urządzenia będziesz potrzebował bardziej zaawansowanej technologii. Dawniej konieczna była zmiana komputera, co niosło za sobą odpowiednie konsekwencje finansowe. Priva Compact pozwala na łatwą aplikację do Priva CONNEXT, który jest obecnie najbardziej zaawansowanym komputerem dostępnym na rynku. Cała instalacja zostanie zachowana, co istotnie wpłynie na oszczędność kosztów pracy takich jak instalacja i uruchomienie. Priva COMPACT, to krok w kierunku rozwoju.

 

Niedrogi


Priva COMPACT zapewnia dostępność zaawansowanej kontroli. Nie tylko w aspekcie regulacji ale także ceny. Dzięki czemu uzyskasz możliwe najwyższe plony.

 

 

logo Agrofim

AGROFIM Poland Sp. z o.o.
Rybickiego 10
96-100 Skierniewice
Poland