Dziękujemy Państwu za spotkania i rozmowy w czasie targów w Nadarzynie.

 

 

 

Dziękujemy, że mogliśmy się z Państwem spotkać na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018 w Nadarzynie k/ Warszawy.

 

30 lipca 2017r. w Gospodarstwie Rolnym Pana Ł. Jankowskiego; głównie uprawa papryki i warzywa pod osłonami, odbyło się spotkanie przedstawicieli firm
branży agrotechnicznych z właścicielami dużych plantacji papryki jak i innych producentów rodzinnych gospodarstw rolnych.

 

8 czerwca br. po raz XX w Sadzie Doświadczalnym w Dąbrowicach k. Skierniewic, odbyło się otwarte spotkanie dla producentów owoców i warzyw.

 

 

W dniach 18-19.11.2016r. mieliśmy zaszczyt spotkać się z Państwem na Targach Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH w Kielcach.

 

17 marca 2016 roku uczestniczyliśmy w spotkaniu ogórkowym w Gospodarstwie Ogrodniczym JARKO w Białym Borze k. Grudziądza.

Na spotkaniu zaproszeni producenci mieli możliwość obejrzenia uprawy ogórka  Meleas RZ przy doświetlaniu lampami sodowymi oraz w uprawie tradycyjnej. Prowadzący spotkanie opowiedzieli o walorach odmiany Meleas RZ  w uprawie doświetlanej i tradycyjnej. Pomimo niskiego poziomu światła, odmiana ta doskonale nadaje się do wczesnych nasadzeń. Uczestnicy spotkania mieli również okazję wysłuchać bardzo interesujących prezentacji organizatorów spotkania. Jednym z wielu ciekawych tematów były warunki świetlne w Polsce północnej  w odniesieniu do Polski centralnej.

13-14.01.2016r. braliśmy udział w największych targach sadowniczo-warzywniczych w Polsce: TSW, Warsaw EXPO XXI w Nadarzynie.

 

 


19 lutego 2015r. podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Warszawie EXPO XXI, System Analizy Wzrostu Roślin / Paskal Growth Analysis otrzymał pierwszą nagrodę im Prof. Szczepana A. Pieniążka, za najbardziej innowacyjne urządzenie korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa.

System Analizy Wzrostu Roślin jest przełomowy pod względem technologicznym, gdyż umożliwia dokładne mierzenie i ciągłe monitorowanie masy rośliny. Gromadzone dane pochodzą z różnych miejsc szklarni, dając tym samym reprezentatywny obraz całej szklarni i każdej jej części z osobna.

Innymi słowy to faktyczna informacja zwrotna o wzroście roślin dla efektywniejszej produkcji w szklarni. Większa wydajność = większy zysk.

 

 

TSiW EXPO nagroda

logo Agrofim

Agrofim Poland Sp. z o.o.
Rybickiego 10
96-100 Skierniewice
Poland
 
Agrofim Czech S.R.O.
Prumyslova 2729
440 01 Louny
Czech Republic