Uprawy

UPRAWY POLOWE

nawadnianie:

marchewka, ziemniak, szparagi, cebula,
papryka, pomidor, brokuły, kalafior...

Szklarnie

SZKLARNIE

nawadnianie, konstrukcje, ogrzewanie,
kontrola klimatu, dozowanie pożywki,
recyrkulacja, cieniowanie, wietrzenie ...

SADY

SADY

zintegrowane linie kroplujące, zraszacze, systemy sterowania...

Szkółki

SZKÓŁKI LEŚNE

nawadnianie, zraszanie, zbiorniki wodne,
kompleksowe realizacje...

Nabijanie

MASZYNOWE
NABIJANIE
KROPLOWNIKÓW

(wcześniej Netafim Irygacja Sp. z o.o.) istnieje na polskim rynku od ponad dwudziestu lat.
 

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu zaawansowanych technologicznie szklarni komercyjnych i badawczych, od etapu planowania i projektowania konstrukcji przez wybór sprzętu i oprogramowania, do pełnego ukończenia szklarni, dostosowanej do potrzeb zamawiającego i spełniającej najwyższe standardy. W sektorze ogrodniczym, sadowniczym i rolniczym AGROFIM proponuje nowoczesne rozwiązania, innowacyjne technologie i pełen zakres usług na życzenie klienta.

Zespół AGROFIM składa się z profesjonalnych pracowników posiadających duży zasób wiedzy specjalistycznej, staranne przeszkolenie i doświadczenie zawodowe, udzielających klientom fachowych i specjalistycznych porad. Oferujemy wyjątkowe połączenie fachowej wiedzy z obszaru Izraela i Europy, w ten sposób obejmując prawie wszystkie warunki klimatyczne. AGROFIM łączy międzynarodowe doświadczenie, wysoką jakość oferowanych usług oraz bezkonkurencyjną jakość sprzętu NETAFIM.

AGROFIM oferuje rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać lepszą jakość upraw i wyższe plony, niższym kosztem. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby prowadzące małe i średnie gospodarstwa, jak i duże przedsiębiorstwa zajmujące się uprawami na skalę przemysłową. Zrealizowaliśmy inwestycje w największych gospodarstwach ogrodniczych w kraju, instytutach badawczych oraz uniwersytetach. Liczymy na dobrą współpracę i zapraszamy do zapoznania się z rozszerzoną ofertą naszych produktów.


 

siedziba

logo Agrofim

AGROFIM Poland Sp. z o.o.
Rybickiego 10
96-100 Skierniewice
Poland