Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • instalowanie, uruchamianie i konfigurowanie systemów automatyki w nowoczesnych obiektach produkcji roślinnej, min. kontrola klimatu i nawodnienia w obiektach szklarniowych
  • serwis zainstalowanych systemów i urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: elektromechanik, elektryk, automatyk, elektronik lub podobne,
  • praktyczna znajomość obwodów analogowych i cyfrowych,
  • znajomości czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kat. B - doświadczenie min. 5 lat,
  • dokładność, samodzielność i własna inicjatywa,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy,
  • szkolenia w kraju i za granicą,
  • samodzielność w sprawach dot. organizacji czasu pracy.

Aplikacje (CV, list motywacyjny i zgoda na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji) prosimy przesyłać na e-mail:
W temacie wysyłanej do nas wiadomości proszę wpisać zawód lub wykształcenie: np. Automatyk + Województwo.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane przez nas oferty.

logo Agrofim

Agrofim Poland Sp. z o.o.
Rybickiego 10
96-100 Skierniewice
Poland

Agrofim Czech S.R.O.
Prumyslova 2729
440 01 Louny
Czech Republic