Miejsce pracy: Polska południowo-zachodnia

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż, budowanie długofalowych relacji z klientem,
  • odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • monitorowanie rynku ogrodniczo - rolniczego i raportowanie.

Wymagania

  • umiejętność interpersonalna i sprzedażowa,
  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B (doświadczenie min. 5 lat).

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w sprawach dot. organizacji czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy,
  • szkolenia.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane przez nas oferty.

logo Agrofim

Agrofim Poland Sp. z o.o.
Rybickiego 10
96-100 Skierniewice
Poland

Agrofim Czech S.R.O.
Prumyslova 2729
440 01 Louny
Czech Republic