AGROFIM Poland Sp. z o.o. – firma z kapitałem zagranicznym oferująca nowoczesne rozwiązania w zakresie nawadniania zatrudni:

KOORDYNATORA BIURA

Miejsce pracy: Skierniewice

Opis stanowiska:

  •  wsparcie dyrektora w realizacji operacyjnych zadań od strony administracyjno-biurowej,
  •  koordynacja działań działu sprzedaży od strony administracyjno-biurowej,
  •  wsparcie działu logistyki,
  •  współpraca ze wszystkimi działami spółki,
  •  prowadzenie spraw administracyjnych oraz sprawozdawczość w zakresie określonym przez przełożonych,
  •  przygotowywanie dokumentów w zakresie zleconym przez przełożonych,
  •  inne prace zlecone przez przełożonych.

Wymagania:

  •   wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
  •   bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  •   minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •   bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
  •   mile widziana znajomość programu WAPRO,
  •   mile widziane doświadczenie w administrowaniu strony w Joomla,
  •   mile widziane doświadczenie w pracy z systemem CRM,
  •   mile widziana znajomość branży nawodnieniowej,
  •   bardzo dobra organizacja pracy, zdolność analitycznego myślenia,
  •   samodzielność, proaktywność, sumienność i terminowość wykonywania zadań,
  •   wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • dającą możliwość rozwoju stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGROFIM Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach  (96-100), przy ul. Rybickiego 10. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest na piśmie na adres siedziby Spółki. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO w związku z art. 22 [1] § 1 Kodeksu pracy), a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

logo Agrofim

AGROFIM Poland Sp. z o.o.
Rybickiego 10
96-100 Skierniewice
Poland